Kariéra

V Porsche Engineering Services s.r.o., dceřiné společnosti Porsche Engineering Group (PEG), se zabýváme vývojem softwaru, vývojem a integrací elektroniky a komplexními technickými výpočty se zaměřením na automobilový průmysl. Působíme v Praze (od roku 2001) a Ostravě (od roku 2018). Koncentrujeme se na širokou škálu vývojových aktivit a know-how se zaměřením na oblast elektromobility, systémů pro bezdrátové spojení vozidel a pokročilých asistenčních systémů řidičů. Tyto činnosti významně přispívají ke zlepšení bezpečnosti a hospodárnosti budoucích vozidel. Nedílnou součástí filozofie Porsche Engineering Group je mezinárodní spolupráce.

Junior Vývojář řídicího SW pro automobily (f/m) Ostrava

Náplň práce

  • Příprava specifikace pro vývoj softwarových komponent a implementace v prostředí MATLAB/SIMULINK a generování kódu
  • Testování a dokumentace komponent
  • Diskuse koncepce a prezentace výsledků
  • Experimenty na prototypech automobilů
  • Práce v mezinárodním týmu, spolupráce s ostatními skupinami vývojářů a dodavateli

Požadujeme

  • Dosažené vysokoškolské vzdělání technického směru (Bc., Ing.)
  • Výhodou absolvování oboru řídicí technika nebo příbuzných oborů
  • Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy technických univerzit
  • Výhodou zkušenosti z oblasti automotive elektroniky (řídicí jednotky, sběrnice, komunikační protokoly, diagnostika…)
  • Znalost nástrojů pro rychlý vývoj řídicích systémů (MATLAB/SIMULINK)
  • Dobrá znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
  • Zájem o moderní technologie a automobily
  • Dobré komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Roční výkonnostní bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvěk na sport - karta MultiSport
  • Příspěvek na stravování - stravenky
  • Dovolená - 5 týdnů za rok
  • Zdravotní volno - 5 dnů za rok
  • Možnost občasné práce z domova
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní a team buildingové akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Rozmanitá práce na zajímavých projektech
  • Mentoring, profesní rozvoj
  • Příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Prokešovo náměstí 2020/6, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Porsche Engineering Services, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Iva Slováková