Home

Vaše cesta do Porsche Engineering Česká republika

Vaše cesta do Porsche Engineering Česká republika

V Porsche Engineering Česká republika nabízíme různé pracovní příležitosti studentům, absolventům, ale i profesionálům s mnoholetými praktickými zkušenostmi.

Studenti vysokých škol

Studenti vysokých škol

Cvičení dělá mistra – to je také motto Porsche Engineering. I během vašeho studia vám nabízíme možnost získat cenné zkušenosti v naší společnosti, vydat se na cestu k úspěchu v raném stádiu vašeho profesního rozvoje, a jakmile nastane správný čas rozjet to na vyšší obrátky.

 

Pravidelně nabízíme zajímavé stáže na různých pozicích, určené pro studenty magisterského studia. Dále můžete ve spolupráci s Porsche Engineering zpracovávat diplomové nebo disertační práce s cílem dokončit studium se silným vztahem k praxi.

 

Nabízené stáže a témata pro diplomové/disertační práce pro studenty naleznete zde.

Díky spolupráci s ČVUT Praha sme stále v kontaktu se studenty ČVUT a podporujeme je také nabídkou přednášek nebo témat pro studentské výzkumné projekty. Pro další informace o spolupráci klikněte zde.

Absolventi

Absolventi

Chcete se hned na startu podílet na náročných úkolech? Pak jste v Porsche Engineering na správném místě. Neustále hledáme zejména specializované inženýry z oblasti automotive, ale také průmyslové inženýry pro naše různá oddělení. V  průběhu zaškolení v prvních měsících vám bude k ruce Váš osobní mentor, pokud budete potřebovat poradit a pomoct. Hned od počátku budete mít možnost pracovat na reálných projektech a dále se rozvíjet řešením náročných úkolů. Pravidelný kontakt s kolegy i nadřízenými, důraz na týmovou práci představuje každodenní praxi a je součástí naší kultury. Očekáváme, že jste osobnost zaměřená na výsledek, jste plní odhodlání, umíte se nadchnout a práce Vás dokáže fascinovat.

 

Volné pracovní pozice pro absolventy naleznete zde.

Profesionálové

Profesionálové

Máte již za sebou několik let profesních zkušeností a teď hledáte novou výzvu v  dynamické a úspěšné společnosti, která má tradici a budoucnost? V Porsche Engineering stavíme na zdravé kombinaci mladých profesionálů a zkušených zaměstnanců. S námi můžete utvářet budoucnost automobilového průmyslu a zároveň budete mít příležitost se zapojit do projektů z jiných sektorů, přenést Vaše zkušenosti na širokou škálu různorodého nastavení. Máte zájem vstoupit do rozmanitého a vzrušujícího světa Porsche Engineering?

 

Informace o volných pracovních pozicích, požadavcích na kvalifikaci a dovednosti naleznete vždy v příslušných inzerátech.

 

Všechny aktuálně volné pracovní pozice v Porsche Engineering Česká republika naleznete zde a také v Porsche Job Locator.